Navigation Menu+

Tosia- szmaciana lalka waldorfska

Dziś gwiazdą dnia jest Tosia- dziewczyna o miodowych włosach, ujmującym uśmiechu i zmiennym charakterze. Ma dużo ciuszków, bo lubi się przebierać i wierną towarzyszkę zabaw- kurkę Gabrysię. Gabrysia jest bardzo ruchliwa, wszędzie jej pełno i słucha się tylko Tosi.

Ubranka Tosi dopasowane są do jej usposobienia- dlatego są bardzo zróżnicowane i pasują na różne okazje. Zielona sukienka w przedwojennym stylu świetnie nadaje się na wizytę u babci. Bluza i dżinsy przydadzą się, kiedy Tosia będzie miała nastrój na chodzenie po drzewach i odkrywanie świata. Bluzka w sowy odzwierciedla wielką miłość Tosi do ptaków, a piżamka przyda się, kiedy przyjdzie czas na sen.
Tosia to lalka waldorfska wykonana z naturalnych materiałów. Ma ok 50 cm wzrostu, w całości wypełniona jest owczą wełną. Uszyta jest z bardzo trwałej bawełny w cielistym kolorze. Jej głowa jest w całości wyhaftowana – ma gęste włosy wykonane z miodowej włóczki (100% wełna), piwne oczy. Fryzury można zmieniać.  Wszystkie ubranka również wykonane są z naturalnych materiałów- bawełny i  wełny. Kurka Gabrysia zrobiona jest z moherowej włóczki na drutach, wypełniona owczym runem.     Tosia jest lalką szytą na zamówienie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 komentarze

    • Dziekuję 🙂 Takie ma przyjemne usposobieni 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *