Navigation Menu+

O mnie

Mieszkam i pracuję na Śląsku. Zawodowo zajmuję się pracą z dziećmi i młodzieżą- jestem szkolną psycholożką. W swoim doświadczeniu zawodowym mam pracę z dziećmi w każdym wieku- od przedszkolaków do maturzystów, pracuję też z rodzinami i osobami dorosłymi. Moja aktywność zawodowa związana jest głównie z psychologią, terapią i pedagogiką.

Poza pracą interesuję się wieloma rzeczami- przez malowanie, decoupage, robienie biżuterii, szycie ubrań, renowację starych przedmiotów doszłam wreszcie do pasji, która przykuła moją uwagę na dłużej- do szycia lalek. Zawsze lubiłam wykonywać coś własnymi rękami- widzieć efekty swojej pracy, doskonalić  umiejętności, ćwiczyć cierpliwość, kiedy coś nie wychodzi.

Podziwiam  pracę rzemieślniczą- zdolność wykonania rzeczy niepowtarzalnej, trwałej i  wartościowej. Tęsknię za czasami, kiedy przedmioty codziennego użytku naprawiało się, a nie wyrzucało i kupowało nowe- z gwarancją na dwa lata, zrobione z taniego plastiku. Dlatego też w swojej pracy używam często materiałów z recyklingu- uważam, że zasługują na drugą szansę i mogą służyć dalej w nieco zmienionej formie. Zawsze zwracam uwagę na jakość, bo to ona decyduje o trwałości przedmiotu, który wykonam z danego materiału. Lubię zabawki  w starym stylu- lalki szmacianki, pieski z pluszu i drewniane kołyski.

Zapraszam do zapoznania się z moją pracą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *