Navigation Menu+

Maja- lalka szmaciana

Maja jest dziewczyną romantyczną i sympatyczną! Swojej przyszłej właścicielce lub właścicielowi zapewni miłe towarzystwo i wiele dobrej zabawy! Lubi się stroić i marzycielsko spoglądać w niebo. Ubrana jest w dziewczęcą sukienkę z tiulową halką. Ma też berecik na chłodniejsze dni i butki pasujące do zestawu. Ubranka lalki wykonane sa z naturalnych materiałów.

Maja jest nagrodą w konkursie, który organizujemy wspólnie z Zapomnianą Pracownią. W związku z tym, że zbliża się Dzień Dziecka i Dzień Matki w konkursie, poza lalą dla pociechy będzie do wygrania misternie wykonana kosmetyczka dla mamy.

Konkurs rusza 12 maja i trwa do 22 maja. Szczegółowe warunki przystąpienia do konkursu znajdziecie na naszym profilu facebookowym tutaj.

Maja jest lalką szytą na wzór lalki waldorfskiej. Ma około 40 cm wzrostu, jej głowa wypełniona jest runem owczym, ciałko- wkładem poduszkowym. Ma błękitne oczy i rumieńce na policzkach. Wykonana jest z bardzo trwałej bawełny w cielistym kolorze produkowanej specjalnie na potrzeby osób szyjących lalki. Każdy szew został wykonany podwójnie z myślą o latach użytkowania. Jest miękka w dotyku, można ją przebierać. Oczy i usta lalki są wyhaftowane. Włosy lalki zrobione są z włóczki, a fryzury można zmieniać.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *