Navigation Menu+

Irma- szmaciana lalka waldorfska

Irma to lalka szyta na zamówienie. Ma nieco ciemniejszą karnację niż moje wcześniejsze lalki i długie brązowe włosy (100% wełna). Jest bardzo spokojna i refleksyjna, ale też ciekawa świata- chętnie wchodzi na drzewa, żeby z góry wyglądać nadchodzącej wiosny. Nie lubi krzykliwych kolorów, dlatego też jej ciuszki utrzymane są w tonacji pastelowej, przewodnie kolory to niebieski, różowy i beż.

Irma ubrana jest w sukienkę wykończoną miękkim tiulem, niebieski sweterek (wykonany z wełnianej włóczki- 65 % wełna, 35 % alpaka) i kremowy beret. Szyjąc Irmę chciałam, żeby przypominała młodsze dziecko, takie też są proporcje jej ciała. 

Irma to lalka waldorfska wykonana z naturalnych materiałów. Ma ok 40 cm wzrostu, w całości wypełniona jest owczą wełną. Uszyta jest z bardzo trwałej bawełny w cielistym kolorze. Jej głowa jest w całości wyhaftowana – ma  włosy wykonane z włóczki w kolorze brązowym, zielone oczy. Fryzury można zmieniać.  Wszystkie ubranka również wykonane są z naturalnych materiałów- bawełny i  wełny. 

 

 

 

 

 

 

1 Komentarz

  1. Śliczne te laleczki. Zapewne bardzo pracochłonne. SUPER ROBOTA !
    Pozdrawiam i zapraszam do siebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *