Navigation Menu+

Frania- lalka waldorfska

rag doll    Proszę Państwa oto Frania- dziewczynka mała, ale rezolutna. Ma burzę rudych włosów i kocha kolor fioletowy. Była dziś na placu zabaw, zanim zostanie zamknięty  (czy na Waszych osiedlach place zabaw też zamyka się na zimę?). Jeździła na karuzeli, wspinała się na drabinki i huśtała na oponie. Nie ubrudziła się ani troszeczkę, bo jest bardzo uważna.

     Frania ubrana jest w krótką sukienkę z kołnierzykiem bebe uszytą z bardzo dobrej jakości bawełny. Do kompletu ma też bawełniany berecik i buciki robione ręcznie na szydełku.

    Frania jest lalką szytą na zamówienie dla młodszego dziecka, dlatego też jej ubranka nie zawierają ruchomych elementów. Jest to lalka waldorfska wykonana z naturalnych materiałów. Ma ok 30 cm wzrostu, w całości wypełniona jest owczą wełną. Uszyta jest z bardzo trwałej bawełny w cielistym kolorze. Jej włosy wykonane są z rudej włóczki (100% wełna z alpaki), ma zielone oczy. Cała głowa lalki jest wyhaftowana, można dowolnie zmieniać fryzury. Wszystkie ubranka również wykonane są z naturalnych materiałów.

  szmaciana lalka

szmacianka

lalka szmaciana

lala szmaciana

lalka

szmaciana lala

3 komentarze

  1. Frania jest piękna.

  2. kocham Franie jest śliczna szkoda , że ma dom i nie moge jej kupić

  3. Frania jest piękna. Zuzia chcę lalkę podobną do niej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *