Navigation Menu+

Emilka- szmaciana lalka waldorfska

szmacianka   Emilka to maleństwo- ma ok 30 cm wzrostu i powstała jako zabawka dla młodszego dziecka. Była gotowa już przed Świętami, ale – z braku czasu- prezentuje się dopiero teraz. Ma starszą siostrę- Anię, z którą pozuje do ostatniego zdjęcia. Więcej o Ani w następnym poście.

   Wygląd Emilki- jej niebieskie oczy i jasne włoski, jej różowa sukienka i zamiłowanie do pasteli- sugerują spokojne usposobienie i łagodny charakter. Mam jednak przeczucie, że to nie jest cała prawda o Emilce. Coś mi mówi, że w tym przypadku powiedzenie „cicha woda brzegi rwie” będzie pasowało jak ulał!

   Emilka jest lalką szytą na zamówienie dla młodszego dziecka, dlatego też jej ubranka nie zawierają ruchomych elementów. Wszystkie ubranka lalki są całkowicie rozbieralne. Jest to lalka waldorfska wykonana z naturalnych materiałów. Ma ok 30 cm wzrostu, w całości wypełniona jest owczą wełną. Uszyta jest z bardzo trwałej bawełny w cielistym kolorze. Jej włosy wykonane są z włóczki w kolorze jasnego blondu (100% wełna ), ma niebieskie oczy. Cała głowa lalki jest wyhaftowana, można dowolnie zmieniać fryzury. Wszystkie ubranka również wykonane są z naturalnych materiałów.

szmaciana lalka

lala szmaciana

waldorfska lalka

lalka waldorfska

lalka szmaciana

lalki szmaciane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *