Navigation Menu+

Ekologiczna Dziewczyna- szmaciana lalka waldorfska

Ekologiczna Dziewczyna zapakowała wszystkie swoje ubranka i ruszyła na wycieczkę w góry. Tak jak myślałam- uwielbia piesze wędrówki, świeże powietrze i kolorowe liście. Siedzenie w mieście to nie jej klimat- woli obserwować szybowce, wspinać się na góry i razem ze swoją wierną towarzyszką- różową świnką- poznawać świat.

Ekologiczna Dziewczyna będzie świetną zabawką dla starszej dziewczynki- jest większa niż moje poprzednie lalki, ma dużo ubranek- wszystkie zostały tak uszyte, żeby pasowały do siebie kolorystycznie. Można dowolnie zmieniać zestawy.

Ekologiczna dziewczyna to lalka waldorfska wykonana z naturalnych materiałów. Ma ok 50 cm wzrostu, w całości wypełniona jest owczą wełną. Uszyta jest z bardzo trwałej bawełny w cielistym kolorze. Jej głowa jest w całości wyhaftowana – ma gęste włosy wykonane z brązowej włóczki (100% wełna), niebieskie oczy. Fryzury można zmieniać.  Większość ubranek również wykonana jest z naturalnych materiałów- bawełny i  lnu. Świnka zrobiona jest z włóczki na drutach, wypełniona owczym runem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *