Navigation Menu+

Aniela- szmaciana lalka waldorfska

lalki waldorfskie     Panna Anielcia bardzo długo czekała na sesję zdjęciową- była gotowa już dawno temu, ale wrodzone lenistwo powstrzymywało ją skutecznie przed wyjściem na spacer. W końcu się udało! Ubrała się elegancko i wyszła z domu. Wdychała wrześniowe powietrze, wygrzewała się w ostatnich promieniach letniego słońca i zbierała kolorowe gałązki.

        Aniela to lalka w nordyckim stylu- takie było moje zamierzenie od samego początku. Jej ubranka utrzymane są w pastelowej, chłodnej kolorystyce ożywionej nieco żółtym beretem. Sukienka nawiązuje krojem do dziecięcych fartuszków z lat ’50- jest wygodna, podszyta marszczoną halką wykończoną falbaną. W całości uszyta jest z bawełny wysokiej jakości. Turkusowy płaszczyk wykonany jest z lnu, podszyty kremową bawełną w kropki. Wykończenie płaszczyka to kołnierzyk bebe i duża broszka z motywem dziewczynki. Całości dopełniają białe skarpetki i klasyczne baleriny wykonane na szydełku z cienkiej włóczki. Lalka ma wyjątkowo miękkie i puszyste włosy- zastosowanie wełny moherowej pozwala na uzyskanie efektu dziecięcej fryzury.

            Aniela to lalka waldorfska wykonana z naturalnych materiałów. Ma około 42 cm wzrostu, w całości wypełniona jest owczą wełną. Uszyta jest z bardzo trwałej bawełny w cielistym kolorze (certfikat Oeko- Tex), włosy wykonane są z włóczki moherowej wykonanej specjalnie na potrzeby osób szyjących lalki. Fryzury można dowolnie zmieniać. Lalka ma wyhaftowane usta i oczy. Wszystkie ubranka lalki wykonane są z naturalnych materiałów- bawełny, wełny i lnu.

Lalka szuka domu.

 

lala szmacianka

lalka waldorfska

lalka szmacianka

lalki szmaciane

sukienka dla lalki

lalka szmaciana

lala szmaciana

butki dla lalki

3 komentarze

  1. Aniela mi się podoba, ale Martynka bardziej.

  2. Maja powiedziała, że Aniela jest piękna.

  3. Luiza powiedziała, że Aniela jest ładna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *