Navigation Menu+

Amelka- szmaciana lalka waldorfska

Amelka to lalka szyta na zamówienie- miała być podobna do Marysi, a jej ciuszki miały być utrzymane w kolorze pudrowego różu i szarości- od siebie dodałam seledyn 🙂

Amelka to mały aniołek- ma jasną karnację, błękitne oczy i delikatne włosy zrobione z wełny boucle z alpaki (80% Alpaka, 15% Wełna, 5% Poliamid). Włosy są dość długie, żeby je układać na różne sposoby, ale mogą być też noszone puszczone luźno- wtedy są puszyste i przypominają włosy kręcone. Jej ubranka są w delikatnych kolorach- na chłodniejsze dni dobrze nadaje się sweterek wiązany paskiem i beret, który nadaje Amelce trochę zawadiacki wygląd. 

Amelka to lalka waldorfska wykonana z naturalnych materiałów. Ma ok 36 cm wzrostu, w całości wypełniona jest owczą wełną. Uszyta jest z bardzo trwałej bawełny w cielistym kolorze. Jej włosy wykonane są z włóczki w kolorze jasny blond, ma niebieskie oczy.  Wszystkie ubranka również wykonane są z naturalnych materiałów- bawełny i  wełny. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 komentarze

  1. Śliczna lala w oryginalnych ubrankach. Kolorki delikatne i wyrafinowane. A detale i wykończenie świetne. Prawdziwa lala waldorfska. Piękna Amelka.

    • Bardzo dziękuję ! do ubranek i doboru kolorów przykładam dużą wagę, czasem proces trwa kilka dni, ale wszystko musi do siebie pasować idealnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *